Son Haberler
Anasayfa / Genel / 2017 Anneler Günü için el yapımı hediyeler | annem.org

2017 Anneler Günü için el yapımı hediyeler | annem.org

Annem.org ‘ a özel hediyeleri;

Anneler günü yaklaştıkça arama telaşları da başladı. Bir tek hediyenizi satın almak yerine kendiniz oluşturmaya ne dersiniz. El yapımı başlığı altında annenize yapabileceğiniz çokça var. Maddi durumunuz armağan almaya el vermiyor yada annenize manevi değeri yüksek bir armağan vermek isterseniz tamda size göre bir yazı olacağını düşünüyorum. Anneye yapılabilecek sürpriz bir armağan arıyorsanız buyurun yazımın devamına. Annenize anneler gününde el yapımı armağan kartı hazırlayabilirsiniz örneğin. Ya da hali hazırda satılmakta olan canım annem kavanozunu evde yapmayı deneyebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın anneler gününde el yapımı bir armağan içsel değeri yüksek ve annenizin çok daha seveceği bir armağan olacaktır. Anneler gününe el yapımı armağan ne olabilir daha detaylı incelemek için buyurun. El yapımı ne olabilir daha fazla uzatmadan yazımın devamına bırakıyorum.

Dantelden El Yapımı Mumluk Yapımı
bittiğinde el yapımı olduğuna inandıramayacağınız bir mumluk olacağını planladığım bu mumluk yapımından bagsedeceğim sizlere. Dantelden meydana getirilen bu mumluk için malzemeyi nasıl temin ederim derseniz iki yolu var. Ya evde siyah ipten dantel örmeniz lazım veya eminönünde bulabileceğiniz küpür danteller mevcut. Hatta metresi 5 tl şeklinde bir şey. Bir su bardağının çevreına bu danteli slikon tabancası yapıştırabilir yada iğne ile sıkıca gererek dikebilirsiniz.

Deniz kabuklarından çerçeve yapın
Annenizle en özel fotoğrafınızı koyabileceğiniz bir çerçeve iyi mi da güzel bir armağan olur dimi. Yapmanız ihtiyaç duyulan bir milyonculardan deniz kabukları satın almak ve hazır bir çerçeveyi deniz kabuklarıyla süsleyerek böyle muhteşem bir hediye ortaya çıkarmak.

Renli iplerden şık vazolar tasarlayın
Annenize güzel çiçekler aldınız ee vazosunu da kendiniz tasarlasanız güzel olmaz mı? İhtiyacınız olan malzemeler renkli ipler yapıştırıcı ve bir şişe. Ortaya çıkan şey gördüğünüz benzer biçimde çok güzel. Annenizin artık iplerini değerlendirip güzel bir el yapımı anneler günü hediyesi ortaya çıkarabilirsiniz.

Poşet çaylar için çerçeve yapın
Anneye armağan edilebilecek ergonomik ve kullanışlı bir hediye olan sallama çay çerçevesinin yapımı çok sıradan. Mukavvadan maket bıçağı ile yuvarlak bir çerçeve çıkarıyoruz ve ahşak pandalları yapıştırıyoruz ve boyuyoruz poşet çayları da tutturduktan sonra annenizi şaşırtma vakti.

El yapımı anneler günü hediyesi : Canım annem kavanozu
Biricik annelerimize sevgimizi göstermenin türlü türlü yolu var. Gidip boynuna sarılıp onu sevmiş olduğimizi söylemek, ona ufak bir hediye vermek gibi. Anneler gününde öyle bir el yapımı armağan göstereceğim ki günler boyunca annenize sevgi dolu anlamış olur yaşatacak. Hem annenize duygu yüklü bir hediye verecek hemde bütçenizi zorlamadan ucuz anneler günü hediyesi yapmış olacaksınız.
Canım annem kavanozu nasıl yapılır?
Malzemeler : Süslü karton kutular veya süslenmiş bir kavanoz, notları yazacağınız renkli kağıtlar.
Yapılışı : evde bir kavanoz bulup dışına yapıştıracağınız renkli bir kağıdın üzerine canım annem kavanozu yazın ve kurdeleler ile süsleyin.
İçine aynı boyutta kalp şekilli yada daha basit olsun isterseniz dikdörtgen şeklinde kağıtlar kesin.
Sıra geldi notlara , annenize hitap şekilleri ona iltifatlarınız, seni seviyorum çünkü…. , annenize övgü sözleri gibi kelimelerle kağıtları doldurabileceğiniz kadar yazın. Böylelikle canım annem kavanozunu hazırlamış bulunuyoruz.

El yapımı anneler günü hediyesi : Fotoğraf negatifinden lamba
Anneler gününde annenize nostaljik bir el yapımı hediyeyle gitmek istemez misiniz? Annenize daha önce hiçbir yerde görülmedik otanttik bir lamba hediye etmiş olacaksınız. El yapımı anneler günü hediyesi biraz özveri ve emekle beklenmedik ve şaşırtan bir sürpriz anneler günü hediyesi olacaktır. Eski fotoğraf makinelerini hatırlayanınız vardır elbette. Fotoğraf çekmek için 24’lü film negatiflerini takar ve fotoğrafları öyle çekerdik. Eğer eskiden kalma film negatiflerini saklıyorsanız çok güzel bir el yapımı anneler günü hediyesi hazırlama şansınız var demektir.
Fotoğraf negatiflerinden lamba iyi mi yapılır?
Malzemeler : film negatifi, ikea’dan buzlu cam lamba, fırça ve yapıştırıcı.
Yapılışı : yapımı çok basit olan anneler günü hediyesi için İlk olarak şeffaf tutkal ile buzlu cam lambayı tutkallıyoruz ve film negatiflerini yatay ya da dikey olarak yapıştırıyoruz. Taşan tutkalları spatula desteğiyle aıyoruz ve kuruduktan sonra film negatiflerinden lamba hazır anlama gelir.

El yapımı anneler günü hediyesi : Origami gül yapımı
Anneler ve tüm hanımlar birer çiçektir. Özel günlerde çiçek hediyesi fazlaca popüler. Sadece el yapımı, origamiden gül yapılacağını biliyor muydunuz?Annenize el emeği göz nuru bir anneler günü hediyesi ile gitmek isteyenler için çok ilgi çekici bir önerimiz var. Anneler gününden önce hazırlayarak annenize anneler gününde sürpriz yapabilir ve annenizi hem şaşırtıp hem sevindirebilirsiniz.

Origamiden gül iyi mi yapılır?
Yukarıda vermiş olduğum video origamiden gül nasıl yapılır gayet açıklayıcıdır. Yapılışını izleyerek bununla beraber yapabilir ve annenize şık bir el yapımı armağan verebilirsiniz.

El yapımı anneler günü hediyesi : Sürpriz yumurta
Annenize el yapımı ve yapılışı bayağı bir armağan vermek istemez misiniz. Öyle güzel bir armağan ki içinden sevgi fışkırıyor. Anneniz hediyesini aldıktan sonrasında kırarak içinden notunu alıyor ve sonrasında da sizin bir öpücüğünüzle anneler günü kutlanmış oluyor. Annemize illa ki maddi boyutu olan bir armağan vermemiz gerekmiyor. Manevi yönü yüksek el yapımı bir anneler günü hediyesi de anneler gününün güzel bir sürprizi olacaktır.
Sürpriz Yumurta Yapımı :
Sürpriz yumurtanın yapılışı çok bayağı , yumurtamızı kırmadan uç kısmından iğne ile deliyoruz. Sonra buradan yumurtayı akıyor içi boşalınca kurutuyoruz. Sonrasında dilediğimiz benzer biçimde boyuyor ve içine yollamak üzere seni seviyorum yazarak kağıdı hazırlıyoruz. İşte bu kadar sıradan bir el yapımı anneler günü sürprizi.

El yapımı anneler günü hediyesi : mesajlı mandal
Annenize sürpriz anneler günü hediyesi vermek istemez misiniz. Sürprizin büyüğü küçüğü olmaz el emeğinizle yapmış oladuğunuz her şey annenizi sevindirmeye yetecektir. Anneler günü hediyeniz manevi yönden değerli bir hediye olsun istiyorsanız bu armağan yapımı çok sıradan bir sürpriz.

Mesajlı mandal nasıl yapılır?
Sürpriz için lüzumlu malzemeler görüldüğü benzer biçimde ahşap mandal, kağıt ve siyah kırmızı kalemdir. öncelikle altına ve üstüne kağıtları yapıştırıyoruz ondan sonra bir kağıda aynı boyutlarda seni seviyorum yazıp açıkken gözükecek şekilde yapıştırıyoruz . Ondan sonra mandalın alt kısmına iletiınız var yazıyoruz ve hazır olmuş oluyor.
ANNEYE ALINABİLECEK HEDİYELER

Annelerimiz bizleri bugüne getiren ve üzerimizdeki emeği en çok olan insan. Anne hakkı ödenmez ve annemize ne yapsak az gelir. Annemizi üzmemek ve annemizi mutlu etmek en birinci vazifemiz. Annemizin dünyaya geldiği gün bizimde bu hayatta var olmamızı elde eden gün ve bu nedenle çok önemli. Annemizin doğum gününde ona çok özel bir hediyeyle gitmek istiyorsanız yazımın devamındaki hediye seçimlerime bir göz atın. Annelerimiz için kutlamamız gereken bir diğer özel gün ise elbetteki anneler günü. Anneler günü annelerimize duyduğumuz sevgiyi ve minnettarlığımızı dile getirebileceğimiz özel günlerden biri. Annemize anneler gününde el yapımı hediy haricinde güzel bir anneler günü hediyesiyle gitmek istiyorsanız armağan seçimlerimi incelemek için yazımdan ayrılmayın…

İLK ANNELER GÜNÜ ÖNLÜĞÜ
Anneler gününü ilk kez kutlayacak anneye bebeğinin tatlı bir bildiri verebileceği bu önlük çok güzel bir armağan. Burada iş babaya düşüyor. Babasının sipariş verdiği önlükle annesine sürpriz yapmış olan bebekte ilk anneler gününü bu şekilde şirin kutlamış oluyor. Ilk anneler günü hediyesi olarak hediyenizin yanında bu önlüğü de almanızı tavsiye ediyorum.

BENİM ANNEM MELEK KUPASI
Cennetin ayaklarının altında olduğu her anne heralde birer melektir. Annenize duygusal bir armağan vermek istiyorsanız benim annem melek kupa bardağı güzel bir düşünce olacaktır. Tasarımı ve verdiği mesajla annenizi duygulandıracak ve onu özel hissettirecek güzel bir hediye olacaktır. Anneler günü hediyesi ne alabilirim diyen siz çocuklara önerim bu kupa bardak.

Mesaj BASKILI TİŞÖRT ANNEYE ÖZEL
Annenize tasarım bir tişört hediye etseniz ne mutlu olurdu ve gururla giyerdi değil mi? Üzerinde mesajların bulunduğu bu tişört anneler günü için özel hazırlandı. Kalbinin içinde onca güzel duyguyu barındıran annemize olan duygularımızı dile getirebileceğimiz bir armağan. Anneler gününe özel tişört.

GÜLEN YÜZ AİLE TİŞÖRTLERİ
Aile olarak giyebileceğiniz bu tişörtler çok esprili değil mi? Sürekli gülen ve gülmekte keyif alan ailelere önerebileceğim güzel bir armağan daha. Anne baba ve çocuk olmak üzere 3 adet gelecek olan tişörtler %100 pamuktur. Çocuk tişörtü kıza ve erkeğe de uygundur. Bedenlerini ayrı ayrı seçip sipariş verebilirsiniz.

MELEK ANNEM YASTIĞI
Üzerinde iletiınızın bulunmuş olduğu bu yastık yıllarca saklanacak bir hediye. Aklınıza bir mesaj gelmiyorsa örnek bir mesajda sitede mevcut. Melek anne yastığı, onlarca kalp bir melek ve yazısı ile annenize özel olarak hazırlanmaktadır. Annenize duygularınızı gösterebileceğiniz özel bir hediye olacağını düşünüyorum.

Hayat AĞACI DÖRT İSİMLİ KOLYE
Ailesini kalbinde taşıyan annenize bu kolyeyi vererek ona anlamlı bir armağan edebilirsiniz. Anneler günü yaklaşınca anneye ne armağan alınır , ucuz anneler günü armağanları neler şeklinde sorularla baş başa kalırsınız. Annenize altın bir kolye armağan etmek istiyorsanız bunun en ucuz yolu hayat ağacı kolye olacaktır.

CANIM ANNEM KUPA BARDAK
Ucuz anneler günü hediyesi arayanlardan iseniz paranıza değecek orjinal bir armağan öneriyorum sizlere. Hem fotoğraf hem yazı bastırabileceğiniz bu kupa bardak annenizin çay keyfini mutlulukla yapmasını sağlayacak. Tinsel yönden değerli bir armağan olacak ve kullandıkça siz aklına geleceksiniz.

ANNEYE mesaj VE FOTOĞRAF BASKILI YASTIK
Her an bizi aklından çıkarmayan annemize sate baktıkça iletiınızı görebileceği bir armağan vermeye ne dersiniz. Anneye armağan edilebilecek hediyeler içinde benim favorim fotoğraf baskılı ürünler. Hem hatıralarınızı yaşatıyor hem de evinize güzel bir dekor oluşturuyor. Annenizin mutfağına asabileceği tinsel yönden kıymetli özel bir armağan.

ANNEYE FİNCAN TAKIMI
Annenizin eşe dosta kızımın , oğlumun hediyesi diyerek kahve ikram edeceği şık bir fincan ekipı. Kütahya marka rengarenk bu model annenize yakışacak bir hediye olacaktır. Anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde annenizi sevindirmek isterseniz bu fincan takımı sizler için onca model arasından seçtiğim şık bir model.

ANNEYE MEKTUP
Annenize tinsel ve duygu yüklü bir hediye vermeyi planlıyorsanız ona bir mektup yazmayı düşünebilirsiniz. Sadece hediyeniz daha orijinal olsun derseniz fotoğraf baskılı bu mektuba bir bakın. Benim kelimelerle pek aram yoktur derseniz hazır metni bulunmaktadır. Annenizle bir fotoğrafınızı bastırarak hazırlatacağınız bu mektup hatıra olarak saklanabilecek özel bir hediye halini alacaktır.

ANNEYE ÖZEL KASELİ KESME TAHTASI
Annenizin salatası meşhur ise ona salatasını daha kolay yapabileceği pratik bir kesme tahtası armağan edebilirsiniz. Üzerine mesajınızı yazdırarak özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. Annenize her zaman alabileceğiniz bir hediyedir. Üstü kesme tahtası altı ise cam kasedir. Bildiri yazılı olduğu için öteki hediyelerden ayrılmakta ve daha duygu yüklü bir armağan olmaktadır.

İSTRİDYE İÇİNDE İNCİ KOLYE
İnci kolye zarif bayanların severek kullandığı mücevherlerden biri. Annenizin zerafetine yakışacak türde bir armağan arıyorsanız inci kolye aradığınız hediye. Gerçek istiridye içinden çıkararak özel haznesine koyuyorsunuz. Küpe ve yüzüğüyle bir takım halinde size geliyor. Anneye ne armağan alınır diye düşünüp takı mevzusunda karar kıldıysanız ucuz kolye modellerinden biridir.

İSİM YAZILI CÜZDAN
armağan olarak bir cüzdan düşünüyorsunuz ancak kaliteli bir cüzdan nereden bulabilirim diyorsanız buyurun. Annenize kıymetli ve bir tek onda olan bir armağan verebilirsiniz. Cüzdanın farklı renkleri mevcuttur. Cüzdanın markası zenga olup hakiki deriden üretilmiştir. Annenize uzun yıllar kullanabileceği kaliteli bir cüzdan hediyesidir.

PIRLANTA ANNEM KOLYE
Annem kelimesi ve sonsuzluk işaretinin birleşmesiyle çok özel bir kolye tasarlamışlar. Hepimizin anne sevgisi kalbinde sonsuzdur ve her çocuk sonsuza dek annesini sever kalbinde taşır. Annenize pırlantalı bir kolye armağan etmeyi planlıyorsanız altından yapılan bu kolye fazlaca zariftir. Annenizin gururla taşıyacağı bir kolye olacaktır. Kıymetli bir armağan olmasına rağmen ucuz bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte çatlak oluşumunu engelleyecek 4 Yöntem | Hamilelik ve Sağlık başlıklı makalemizde Doğum Çatlakları Nasıl Geçer, Doğum Lekeleri Nasıl Geçer ve doğum sonrası güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:homemade decoration

Hakkında Burak

Check Also

Karbondioksiti Yok Eden Havayı temizleyen 5 harika bitki

Merhaba Arkadaşlar bugün farklı bir konu ile sizlerleyim 🙂 Şehir Hayatı Egsoz Gaz Kötü hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.